Referencje użytkowników

Najlepszy program na rynku, baza internetowa, w razie awarii komputera nic nie tracimy gdyż wszystko jest na serwerach, nie trzeba brać komputera w delegacji, szybko wystawić można rachunek w każdym miejscu i co najważniejsze od razu wysłać go w wersji elektronicznej do klienta, jest intuicyjny w obsłudze, przejrzysty POLECAMY
Instytut Szkoleniowy MED ANEST Przemysław Przybylski
Polecam fakturki24.pl. Bardzo prosta obsługa, program zawiera wszystkie potrzebne funkcje. Do prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej (choć jestem przekonany, że nie tylko) idealny! Osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem oraz poprawne działanie programu – bardzo fachowe, profesjonalne, sympatyczne i uczynne. Wystawianie faktur w tym programie, a można to robić bez problemu z każdego miejsca na ziemi, jest proste, szybkie i wręcz przyjemne! POLECAM!
SWOT Marcin Sęk
Wspaniały,przejrzysty,a przede wszystkim mobilny program,szybka odpowiedz na zadane pytania,super,polecam
ANPOL, Anna Kuca
Użytkownikiem portalu Fakturki24.pl jestem od kilku miesięcy. Program do wystawiania faktur jest bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty, czytelny, nie jest skomplikowany. Najważniejsze funkcje są dostępne na stronie startowej. Dużą jego zaletą jest też to, że sprawnie i szybko działa — nie wiesza się jak inne, z którymi miałem styczność. Fakturki24.pl jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy często faktury muszą wystawiać po za siedzibą firmy. W bardzo łatwy sposób można wydrukować z tego programu fakturę, pobrać ją w formie pdf, a także, co najistotniejsze — bezpośrednio za pomocą Fakturki24.pi można przesłać fakturę klientowi. Z wielką chęcią polecam ten program innym przedsiębiorcom, zarówno tym rozpoczynającym zabawę z programami do wystawiania faktur, jak i stałym, wiernym do tej pory użytkownikom innych programów, portali. Podsumowując - korzystanie z Fakturki24.pl, to czysta przyjemność!!! Z życzeniami kolejnych pomysłów usprawniających przedsiębiorcom rozliczenia ze swoimi kontrahentami
APELSIN Mateusz Trzeciak
Chciałbym zachęcic wszystkich do krzystania ze strony fakturki24.pl ponieważ strona chodzi bez zarzutów, ma wszystko co potrzebne dla małej i średniej przedsiębiorczości. Gorąco polecam.
Paweł Klekowski
Super program, jest bardzo prosty i posiada wszystko co jest potrzebne do wystawiania faktur..
Marcin Kruk
Program jest prosty i łatwy w obsłudze. Korzystając z programu na co dzień ,przez łatwość w obsłudze oszczędzam dużo czasu. Bardzo proste korzystanie ze słowników kontrahentów i towarów. Łatwy do wpisywania nowych pozycji w każdym ze słowników tj. kontrahenci, towary, miara itd. Dodatkowo w moim przypadku obsługa przez program kilku walut /PLN, EUR, $ /, dla których są różne konta bankowe jest dużym ułatwieniem pracy.
Marek W.
Bardzo praktyczny, intuicyjny program do wystawiania faktur dla „małej firmy”. Łatwy do opanowania i moim zdaniem prosty w obsłudze. nie wymaga specjalnych konsultacji . Korzystam z niego od kilku miesięcy i mogę powiedzieć , że zaspakaja moje potrzeby w zakresie fakturowania. Polecam tym , którzy sami obsługują znaczący obszar swojej firmy.
Jacek Zapalski
Witam !!! Korzystam od niedawna z waszego serwisu ale uważam ,że jest czytelny i łatwy w użytkowaniu a korzystałam już z wielu serwisów pozdrawiam
M.Szymkowiak
Bardzo fajny i prosty program do fakturowania - polecam
Artur Biliński
Moje największe obawy budził ewentualny brak dostępu do fakturowania w przypadku problemów technicznych, po ponad sześciuset dniach bezproblemowej pracy jestem już spokojny. Nie martwię się też kopiami bezpieczeństwa mojej bazy danych, uszkodzenie dysku czy reinstalacja systemu nie jest problem bo wszystkie dane przechowuje i zabezpiecza serwis fakturki24.pl. Szybki, przejrzysty i intuicyjny, ma wszystko czego potrzebuje - polecam!
F.H.U. AFKomp, Marcin Grochowiec
Referencje od autorów :) Program tworzymy od 2007 roku. Idea pojawiła się, kiedy zaczęliśmy szukać oprogramowania dla siebie - prostego, wygodnego i funkcjonalnego. W związku z tym, że nie znaleźliśmy nic odpowiedniego - napisaliśmy własną aplikację. W 2008 roku program został udostępniony dla innych. Uważamy, że jest to bardzo dobre oprogramowanie, a przede wszystkim funkcjonalne. Aktualnie fakturki24.pl 'się' zmodernizowały, wynosząc na szczyt jakość użytkowania oraz bezpieczeństwo, a także gromadząc nowe funkcje. Liczymy, że i Państwu fakturki24.pl przypadną do gustu! Życzymy wielu sukcesów!
Michał Mac, Boryszek Piotr
Super funkcjonalny, a przy tym prosty i przejrzysty, a przy tym nieprzyzwoicie tani :) Polecam!
Marcin Foght
Długo czekałam z komentarzem, jednak najnowsza wersja systemu zwaliła mnie z nóg! Nowe funkcje, czytelność, obsługa... Byle tak dalej!
ProArt, Beata Zdziarska
Sprawdziłem wiele różnych programów do faktur, ten jest zdecydowanie najprostszy w obsłudze i ma wszystkie funkcje, jakich mogę wymagać od programu do faktur.
ABM Ales, Adrian Maniecki
Program bardzo dobrze zrobiony, jak na potrzeby mojej firmy w zupelnosci wystarczający.
Fidpol, Małgorzata Osak-Fidelus
Używam fakturek od ponad roku i nie zamienię już ich na nic innego!
floor.art, Marcin Ćwikowski
Szacunek za personalizację wyglądu i numerację faktur. Pozdrawiam
właściciel KSKdesign, Jakub Grzeszczuk
Program fakturki24.pl używam od 2010 roku. Nie mam większych zastrzeżeń do funkcjonowania programu, ani kontaku z administratorami. Bardzo przydatną funkcją dla mnie jest wysyłanie faktur na email klienta, zaoszczędzam dzięki temu dużo czasu.
freelancer, Piotr Szymański
Serwis napisany jest bardzo przejrzyście. Jego użytkowanie jest intuicyjne przez co nie ma problemu z odnalezieniem się w różnych zakładkach. Polecam bo korzystanie z serwisu stało się przyjemnością :)))))
Radca Prawny, Andrzej Niezniesny
Aktualności
 • 2303.12 Dobijamy do 1000!
  Dzisiaj zarejestrował się nasz 800. użytkownik. Życzymy wielu wartościowych faktur!
 • 0302.13 Ze względu na problemy z obliczaniem cen netto / brutto związane z zaokrąglaniem do drugiego miejsca po przecinku, wprowadziliśmy wybór rodzaju wprowadzania (netto czy brutto) na początku formularza
 • 1001.13 Automatyczne wyszukiwanie kontrahenta - podczas wpisywania danych kontrahenta podczas wystawiania faktury, system automatycznie przeszuka bazę wystawionych wcześniej faktur oraz słownika i przedstawi podpowiedzi.
 • 0201.13 Wszystkich użytkowników informujemy, iż uaktualniliśmy program do faktur, dopasowując go do nowych przepisów. Nastąpiły następujące zmiany:
  - brak słowa VAT po słowie Faktura,
  - z faktury VAT Marżna usunięto słowo Marża, dodano w uwadze automatyczny dopisek "Podatek rozlicza nabywca",
  - data sprzedaży została zamieniona na: 'data dokonania dostawy', 'data zakończenia dostawy', 'data wykonania usługi','data otrzymania zapłaty',
 • 0605.12 Rodzina fakturki24.pl rośnie w siłę!
  Witamy 500. użytkownika i życzymy pomyślności w biznesie!
 • 2303.12 Dzisiaj w nocy przeprowadziliśmy migrację serwisu na nowy, szybszy serwer, co w znacznym stopniu poprawiło jakość funkcjonowania serwisu.
 • 1803.12 Miło nam poinformować, iż poprawiliśmy działanie systemu dynamicznie zapisującego edytowany dokument.
 • 2502.12 Kolejne funkcje w programie, dodaliśmy możliwość dodawania krótkich notek do dokumentów oraz definiowanie różnych nr kont w zależności od walut.
 • 0211.11 No i stało się! Uruchomiliśmy najnowszą, 3. wersję systemu fakturki24.pl. Rewolucja na tyle duża, że szykowana od ponad roku. Gruntowne badania wydajności i funkcjonalności starego systemu pozwoliła nam na przygotowanie kompletnie nowego, zbudowanego całkowicie od zera programu do faktur online. Dodaliśmy szereg nowych i (mamy nadzieję) przydatnych funkcji. Po zalogowaniu się do serwisu użytkownicy uzyskują dostęp do forum, gdzie zarówny my jak i inni mogą pomagać sobie na wzajem. Życzymy wielu wartościowych faktur!