Polityka prywatności

Celem zespołu Serwisu www.fakturki24.pl jest zagwarantowanie Użytkownikom poczucia bezpieczeństwa w trakcie korzystania z usług serwisu.

W pełni respektujemy prawo do prywatności i wszelkie powierzone nam dane traktujemy jako poufne. Wszelkie dane gromadzone są i przetwarzane w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim. Adresy e-mailowe nie są wykorzystywane do wysyłania materiałów promocyjnych czy spamowania.

Podstawowe zabezpieczenie w serwisie gwarantuje proces logowania Użytkowników. Każda operacja wymaga zalogowania się do serwisu. Każdy Użytkownik posiada swój indywidualne, przez siebie wymyślony Hasło oraz e-mail.

Aby zagwarantować poufność przesłanych nam informacji oraz zapewnić im bezpieczeństwo, korzystamy w serwisie www.fakturki24.pl z bezpiecznych, szyfrowanych połączeń SSL. Z podobnych połączeń korzystają również banki, które oferują swoje usługi przez Internet. Zatem nikt nie może zobaczyć danych Użytkownika ponieważ są szyfrowane.

Ponadto dane wprowadzone przez Użytkownika do systemu są przechowywane w taki sposób, aby uniemożliwić ich utratę w razie awarii.
Aktualności
 • 2303.12 Dobijamy do 1000!
  Dzisiaj zarejestrował się nasz 800. użytkownik. Życzymy wielu wartościowych faktur!
 • 0302.13 Ze względu na problemy z obliczaniem cen netto / brutto związane z zaokrąglaniem do drugiego miejsca po przecinku, wprowadziliśmy wybór rodzaju wprowadzania (netto czy brutto) na początku formularza
 • 1001.13 Automatyczne wyszukiwanie kontrahenta - podczas wpisywania danych kontrahenta podczas wystawiania faktury, system automatycznie przeszuka bazę wystawionych wcześniej faktur oraz słownika i przedstawi podpowiedzi.
 • 0201.13 Wszystkich użytkowników informujemy, iż uaktualniliśmy program do faktur, dopasowując go do nowych przepisów. Nastąpiły następujące zmiany:
  - brak słowa VAT po słowie Faktura,
  - z faktury VAT Marżna usunięto słowo Marża, dodano w uwadze automatyczny dopisek "Podatek rozlicza nabywca",
  - data sprzedaży została zamieniona na: 'data dokonania dostawy', 'data zakończenia dostawy', 'data wykonania usługi','data otrzymania zapłaty',
 • 0605.12 Rodzina fakturki24.pl rośnie w siłę!
  Witamy 500. użytkownika i życzymy pomyślności w biznesie!
 • 2303.12 Dzisiaj w nocy przeprowadziliśmy migrację serwisu na nowy, szybszy serwer, co w znacznym stopniu poprawiło jakość funkcjonowania serwisu.
 • 1803.12 Miło nam poinformować, iż poprawiliśmy działanie systemu dynamicznie zapisującego edytowany dokument.
 • 2502.12 Kolejne funkcje w programie, dodaliśmy możliwość dodawania krótkich notek do dokumentów oraz definiowanie różnych nr kont w zależności od walut.
 • 0211.11 No i stało się! Uruchomiliśmy najnowszą, 3. wersję systemu fakturki24.pl. Rewolucja na tyle duża, że szykowana od ponad roku. Gruntowne badania wydajności i funkcjonalności starego systemu pozwoliła nam na przygotowanie kompletnie nowego, zbudowanego całkowicie od zera programu do faktur online. Dodaliśmy szereg nowych i (mamy nadzieję) przydatnych funkcji. Po zalogowaniu się do serwisu użytkownicy uzyskują dostęp do forum, gdzie zarówny my jak i inni mogą pomagać sobie na wzajem. Życzymy wielu wartościowych faktur!